Panopoly Magic (7.x-1.26) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Content
eu: Edukia

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Add
eu: Gehitu

en: Display
eu: Bistaratu

en: Display Settings
eu: Bistaratze ezarpenak

en: Titles
eu: Izenburuak

en: Fields
eu: Eremuak

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Table
eu: Taula

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak
