Panopoly Magic (7.x-1.26) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ
