Panopoly Magic (7.x-1.27) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: Preview
bs: Pregled

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: Display
bs: Prikaz

en: Fields
bs: Polja

en: Sort order
bs: Redoslijed razvrstavanja

en: Table
bs: Tabela
