Panopoly Magic (7.x-1.29) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Table
gu: કોષ્ટક
