Panopoly Magic (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Content
ka: კონტენტი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: Display
ka: ჩვენება

en: Fields
ka: ველები

en: Table
ka: ცხრილი
