Panopoly Magic (7.x-1.30) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: None
ug: يوق

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Add
ug: قوشۇش

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Table
ug: جەدۋەل
