Panopoly Magic (7.x-1.30) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Content
uk: Вміст

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: None
uk: Немає

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Save
uk: Зберегти

en: Add
uk: Додати

en: Display
uk: Показ

en: Display Settings
uk: Налаштування відображення

en: Titles
uk: Заголовки

en: Fields
uk: Поля

en: Advanced
uk: Розширені

en: Sort order
uk: Впорядкування

en: Table
uk: Таблиця

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: Style Settings
uk: Параметри стилю

en: Live Preview
uk: Швидкий Перегляд

en: Field Settings
uk: Параметри поля

en: AHAH callback
uk: AHAH зворотного виклику

en: Context Settings
uk: Налаштування контексту

en: Make this reusable
uk: Зробити це багаторазовим

en: Column Header
uk: Заголовок колонки

en: No Preview
uk: Без перегляду
