Panopoly Magic (7.x-1.32) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Content
lv: Saturs

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: None
lv: Nav

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Add
lv: Pievienot

en: Display
lv: Ekrāns

en: Display Settings
lv: Attēlojuma uzstādījumi

en: Fields
lv: Lauki

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Sort order
lv: Kārtošanas secība

en: Table
lv: Tabula

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi
