Panopoly Magic (7.x-1.36) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Preview
ta: முன்னோக்கு
