Panopoly Magic (7.x-1.39) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Preview
ps: مخليد

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Table
ps: لښتيال
