Panopoly Magic (7.x-1.41) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Content
sr: Садржај

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Sort order
sr: Редослед сортирања
