Panopoly Magic (7.x-1.43) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: None
ku: هیچ

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Table
ku: خشتە
