Panopoly Magic (7.x-1.44) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Title
is: Titill

en: Content
is: Innihald

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: None
is: Engin

en: Preview
is: Forskoða

en: Save
is: Vista

en: Display
is: Sýna

en: Titles
is: Titlar

en: Fields
is: Svæði

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Sort order
is: Röðun

en: Table
is: Tafla
