Panopoly Magic (7.x-1.45) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Content
he: תוכן

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: None
he: ללא

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Display
he: תצוגה

en: Titles
he: כותרות

en: Fields
he: שדות

en: Advanced
he: מתקדם

en: Sort order
he: סדר מיון

en: Table
he: טבלה
