Panopoly Magic (7.x-1.46) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Content
hi: सामग्री

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: None
hi: कोई नहीं

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Add
hi: जोड़ें

en: Display
hi: प्रदर्शन

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Advanced
hi: विकसित

en: Sort order
hi: क्रमबद्ध आदेश

en: Table
hi: तालिका

en: General Settings
hi: सामान्य सेटिंग्स
