Panopoly Magic (7.x-1.47) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: None
bn: একটিও নয়

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Table
bn: টেবিল
