Panopoly Magic (7.x-1.47) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Content
oc: Contengut

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: None
oc: Pas cap

en: Preview
oc: Apercebut

en: Save
oc: Enregistrar

en: Add
oc: Apondre

en: Display
oc: Afichatge

en: Titles
oc: Títols

en: Fields
oc: Camps

en: Advanced
oc: Avançat

en: Sort order
oc: Òrdre de triada

en: Table
oc: Tablèu

en: AHAH callback
oc: Callback AHAH
