Panopoly Magic (7.x-1.49) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Content
mr: साहित्य

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: None
mr: काहीच नाही

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Display
mr: दाखवा
