Panopoly Magic (7.x-1.50) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Content
ast: Conteníu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: None
ast: Nengún

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: Add
ast: Amestar

en: Display
ast: Pantalla

en: Table
ast: Tabla
