Panopoly Magic (7.x-1.50) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Content
lt: Turinys

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: Display
lt: Rodymas

en: Display Settings
lt: Rodymo nustatymai

en: Titles
lt: Pavadinimai

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Sort order
lt: Rikiavimo tvarka

en: Table
lt: Lentelė
