Panopoly Magic (7.x-1.51) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Content
cs: Obsah

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádné

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: Add
cs: Přidat

en: Display
cs: Zobrazit

en: Fields
cs: Pole

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Sort order
cs: Pořadí

en: Table
cs: Tabulka

en: General Settings
cs: Obecné nastavení
