Panopoly Magic (7.x-1.54) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Content
fi: Sisältö

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: None
fi: Ei mitään

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Save
fi: Tallenna

en: Add
fi: Lisää

en: Display
fi: Näyttö

en: Titles
fi: Otsikot

en: Fields
fi: Kentät

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Sort order
fi: Lajittelujärjestys

en: Table
fi: Taulukko

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Display Type
fi: Näyttämisen tyyppi

en: AHAH callback
fi: AHA paluukutsu
