Panopoly Magic (7.x-1.54) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Content
kk: Контент

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Fields
kk: Өрістер

en: Table
kk: Кесте
