Panopoly Magic (7.x-1.55) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Content
ca: Contingut

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: None
ca: Cap

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Add
ca: Afegeix

en: Display
ca: Visualització

en: Titles
ca: Títols

en: Fields
ca: Camps

en: Advanced
ca: Avançat

en: Sort order
ca: Ordre de classificació

en: Table
ca: Taula

en: AHAH callback
ca: Callback AHAH
