Panopoly Magic (7.x-1.55) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: None
jv: Nihil

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Save
jv: Simpen

en: Add
jv: Tambah

en: Display
jv: Tampilan

en: Fields
jv: Field

en: Advanced
jv: Mahir

en: Sort order
jv: Prentah urutan

en: Table
jv: Tabel
