Panopoly Magic (7.x-1.56) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Content
sl: Vsebine

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: None
sl: Brez

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Add
sl: Dodaj

en: Display
sl: Prikaz

en: Table
sl: Tabela
