Panopoly Magic (7.x-1.57) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Content
ur: متن

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Save
ur: محفوظ کریں
