Panopoly Magic (7.x-1.58) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Title
pt: Título

en: Content
pt: Conteúdo

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: None
pt: Nenhum

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: Save
pt: Guardar

en: Add
pt: Adicionar

en: Display
pt: Mostrar

en: Display Settings
pt: Exibir Definições

en: Titles
pt: Títulos

en: Fields
pt: Campos

en: Advanced
pt: Avançado

en: Sort order
pt: Ordenação

en: Table
pt: Tabela

en: General Settings
pt: Definições Gerais

en: AHAH callback
pt: Chamada AHAH

en: Weaves together the chaos magic.
pt: Tece junta a magia do caos.
