Panopoly Magic (7.x-1.59) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Content
se: Sisdoallu

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Save
se: Vurke

en: Add
se: Lasit

en: Fields
se: Giettit
