Panopoly Magic (7.x-1.61) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Content
ja: コンテンツ

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: None
ja: なし

en: Preview
ja: プレビュー

en: Save
ja: 保存

en: Add
ja: 追加

en: Display
ja: 表示

en: Display Settings
ja: 表示設定

en: Titles
ja: タイトル

en: Fields
ja: フィールド

en: Advanced
ja: 高度

en: Sort order
ja: 並び順

en: Table
ja: テーブル

en: General Settings
ja: 基本設定

en: Update Preview
ja: プレビューを更新する

en: Display Type
ja: 表示タイプ

en: AHAH callback
ja: AHAH コールバック
