Panopoly Magic (7.x-1.62) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: None
el: Κανένα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Display Settings
el: Ρυθμίσεις Εμφάνισης

en: Titles
el: Τίτλοι

en: Fields
el: Πεδία

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Sort order
el: Σειρά ταξινόμησης

en: Table
el: Πίνακας

en: AHAH callback
el: AHAH επιστροφή κλήσης
