Panopoly Magic (7.x-1.64) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Title
gl: Título

en: Content
gl: Contido

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Add
gl: Engadir

en: Display
gl: Visualización

en: Titles
gl: Títulos

en: Fields
gl: Campos

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Sort order
gl: Orde predeterminada

en: Table
gl: Táboa

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: Style Settings
gl: Configuración do Estilo
