Panopoly Magic (7.x-1.64) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Content
hr: Sadržaj

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: None
hr: Nema

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: Add
hr: Dodaj

en: Display
hr: Prikaz

en: Fields
hr: Polja

en: Advanced
hr: Napredno

en: Sort order
hr: Redoslijed

en: Table
hr: Tablica

en: AHAH callback
hr: AHAH povratni poziv
