Panopoly Magic (7.x-1.65) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Content
az: Məzmun

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: Display
az: Monitor

en: Fields
az: Sahələr

en: Advanced
az: Əlavə

en: Sort order
az: Sırala

en: Table
az: Cədvəl
