Panopoly Magic (7.x-1.65) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Content
hu: Tartalom

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: None
hu: Nincs

en: Preview
hu: Előnézet

en: Save
hu: Mentés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Display Settings
hu: Megjelenés beállításai

en: Titles
hu: Címek

en: Fields
hu: Mezők

en: Advanced
hu: Haladó

en: Sort order
hu: Rendezési sorrend

en: Table
hu: Táblázat

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Display Type
hu: Megjelenítés típusa
