Panopoly Magic (7.x-1.67) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Content
is: Innihald

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Preview
is: Undansýning

en: Save
is: Goym

en: Add
is: Stovna

en: Table
is: Talva
