Panopoly Magic (7.x-1.67) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Title
id: Judul

en: Content
id: Konten

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: None
id: Tiada

en: Preview
id: Pratinjau

en: Save
id: Simpan

en: Add
id: Tambah

en: Display
id: Tampilan

en: Fields
id: Bidang isian

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: Sort order
id: Urutan sortir

en: Table
id: Tabel
