Panopoly Magic (7.x-1.67) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Content
te: సారము

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Add
te: చేర్చు

en: Display
te: చూపు

en: Titles
te: శీర్షికలు

en: Table
te: పట్టిక
