Panopoly Magic (7.x-1.68) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Title
af: Titel

en: Content
af: Inhoud

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: None
af: Geen

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Add
af: Voeg by

en: Table
af: Tabel
