Panopoly Magic (7.x-1.69) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Content
fr: Contenu

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: None
fr: Aucun(e)

en: Preview
fr: Aperçu

en: Save
fr: Enregistrer

en: Add
fr: Ajouter

en: Display
fr: Affichage

en: Display Settings
fr: Paramètres d'affichage

en: Titles
fr: Titres

en: Fields
fr: Champs

en: Advanced
fr: Avancé

en: Sort order
fr: Ordre de tri

en: Table
fr: Tableau

en: General Settings
fr: Paramètres globaux

en: Style Settings
fr: Paramètres de style

en: Live Preview
fr: Prévisualisation en temps réel

en: Display Type
fr: Type d'affichage
