Panopoly Magic (7.x-1.71) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Content
be: Змесціва

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Add
be: Дадаць

en: Display
be: Паказ

en: Fields
be: Палі

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Table
be: Табліца

en: AHAH callback
be: Выклік AHAH
