Panopoly Magic (7.x-1.76) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Title
da: Titel

en: Content
da: Indhold

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: None
da: Ingen

en: Preview
da: Gennemse

en: Save
da: Gem

en: Add
da: Tilføj

en: Display Settings
da: Indstillinger for visning

en: Titles
da: Titler

en: Fields
da: Felter

en: Advanced
da: Avanceret

en: Sort order
da: Sorteringsrækkefølge

en: Table
da: Tabel
