Panopoly Magic (7.x-1.77) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Content
cy: Cynnwys

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: None
cy: Dim

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Save
cy: Cadw

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Display
cy: Dangos

en: Fields
cy: Meysydd

en: Advanced
cy: Uwch

en: Sort order
cy: Dosbarthu trefn

en: Table
cy: Tabl
