Panopoly Magic (7.x-1.8) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Content
it: Contenuto

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Yes
it: Sì

en: None
it: Nessuno

en: Preview
it: Anteprima

en: Save
it: Salva

en: Display
it: Visualizzazione

en: Display Settings
it: Impostazioni di visualizzazione

en: Titles
it: Titoli

en: Fields
it: Campi

en: Sort order
it: Ordinamento

en: Table
it: Tabella

en: General Settings
it: Impostazioni generali

en: Style Settings
it: Impostazioni stile

en: Display Type
it: Tipo di visualizzazione

en: AHAH callback
it: callback AHAH
