Panopoly Magic (7.x-1.81) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Content
bg: Съдържание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: None
bg: Не

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Add
bg: Добави

en: Display
bg: Дисплей

en: Titles
bg: Заглавия

en: Table
bg: Таблица
