Panopoly Magic (7.x-1.87) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Title
ru: Ат

en: Content
ru: Утка

en: Yes
ru: Ийе

en: No
ru: Чок

en: Save
ru: Шыгжаары

en: Table
ru: Таблица
