Panopoly Magic (7.x-1.88) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี

en: Save
th: บันทึก

en: Add
th: เพิ่ม

en: Display
th: แสดงผล

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Sort order
th: ลำดับการเรียง

en: Table
th: ตาราง
