Panopoly Magic (7.x-1.89) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: None
bo: མེད།

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Display Settings
bo: མངོན་འཆར་སྒྲིག་འགོད།

en: Titles
bo: ཁ་བྱང་།

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Sort order
bo: གོ་རིམ

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: Update Preview
bo: སྔོན་ལྟ་གསར་སྒྱུར།

en: Display Type
bo: མངོན་འཆར་བྱེད་སྟངས།

en: AHAH callback
bo: AHAH ཕྱིར་སྒྲིག
