Panopoly Magic (7.x-1.89) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: None
ta: இல்லை

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Save
ta: சேமி

en: Add
ta: சேர்

en: Display
ta: காட்சி

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட

en: Sort order
ta: ஒழுங்கு வரிசை

en: Table
ta: அட்டவணை

en: Update Preview
ta: முன்மாதிரியை புதுப்பி
