Panopoly Magic (7.x-1.91) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Content
mn: Агуулга

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: None
mn: Байхгүй

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Add
mn: Нэмэх

en: Display
mn: Харуулах

en: Table
mn: Хүснэгт
